KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ ÇALIŞMALARI

KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ ÇALIŞMALARI 2011

Tarsus’’un bazı okullarında bulunan fakir öğrencileri giydirmek amacıyla Tarsus’un köklü mağazalarıyla iletişime geçilerek,  Kurban bayramı öncesi 10 öğrenci giydirilmiştir.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 24 Kasım 2011 Perşembe günü, yeni atanan öğretmenlerin Yemin Töreni için, Kültür Sitesinde Saat 10.00 da bir program hazırlanmıştır. Bu programa katılınmış ve Kent Konseyi adına Kadın Meclisi Başkanı Hülya DEPREM gül dağıtmıştır.   

25 Kasım 2011 Cuma günü “Kadına Karşı Şiddetin Önlemesi Mücadele Günü” dolayısıyla Baro, Kent Konseyi Kadın Meclis ve çeşitli Sivil Toplum örgütleri tarafından hazırlanan programa katılınmış ve 300 adet gül dağıtılmıştır.

30 Kasım 2011 Çarşamba günü saat 10.00 da Belediye tarafından sağlanan araçla,  Ali OKSAL İ.Ö.O’lu öğrencilerine, Sadık Eliyeşil İ.O’nun desteğiyle toplanan çeşitli kıyafet, kırtasiye ve kitap yardımında bulunulmuştur.

7 Aralık 2011 Pazartesi Günü saat 10.00 da Dr. Ali CERRAHOĞLU tarafından Kasım Ekenler İ.Ö.O’nda Obezite konulu bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

10 Aralık 2011 Cumartesi günü saat 13.30’da Güner Baykal Toplantı Salonu’nda, Psikolojik Danışma Dr. Fatih KALKINÇ tarafından Veli – Öğrenci ilişkisi, Anne Baba iletişimi, Başarıyı Yakalamanın Yolları ve Teknolojinin Doğru Kullanımı konuları hakkında konferans verilecektir.

     Facebook      Twitter