"SAĞLIK VE HİJYEN" KONUSUNDA DR. BAHRİ DENİZ TARAFINDAN KONFERANS VERİLDİ.

“Sağlık ve Hijyen” konusunda Dr. Bahri DENİZ Tarafından Konferans Verildi.

Çamlıyayla Belediyesi ile Tarsus Kent Konseyi Eğitim Kültür Sanat Komisyonun ortak çalışmaları neticesinde Çamlıyayla Kasım Ekenler Lisesi öğrencilerine sağlık üzerine konferans düzenlendi.

Özellikle "Ortak Yaşam Alanlarında Hijyen Ve Temizlik" konusunda yapılması gerekenlerin ele alındığı konferansın açılış konuşmasını Komisyon Başkanı Sayın Nuran ATAÇ yaptılar. Konuşmayı müteakip Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah arkadaşları ile Aziz Şehitlerimiz için 1 dakikalık Saygı  Duruşunda bulunuldu.

Özel bir hastanede görevli Sayın Dr. Bahri DENİZ'in slayt gösterisi eşliğinde vermiş olduğu konferansa öğrenciler büyük ilgi gösterdiler. Katılımın yoğun olduğu konferans okula ait yemekhanede gerçekleştirildi ve yaklaşık 2 saat sürdü.

 Konferansı ziyaret eden Belediye Başkanı Sayın İsmail TEPEBAĞLI'da izlenim ve görüşlerini belirten kısa bir konuşma yaparak komisyon üyelerine ve katılımcılara  teşekkürlerini iletti.

Konferans sonrasında hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından böyle toplantıların devam etmesi dileklerinde bulunularak ilçeden ayrılındı. 

     Facebook      Twitter