TARSUS KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ BAŞKAN KOCAMAZ’I ZİYARET ETTİ.

 TARSUS KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ BAŞKAN KOCAMAZ’I ZİYARET ETTİ.

Tarsus Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, Belediye Başkanı Burhanettin KOCAMAZ’I makamında ziyaret etti.

  Kadın Meclisi Başkanı Hülya Deprem, ziyaretlerinin amacının tanışmak, Tarsus’un sorunlarına çözüm yollarında ortak olmak ve kent için yapılacak çalışmalarda yer almak olduğunu söyledi.

  Başkan Hülya Deprem, “Hem tanıyalım hem tanışalım hem de sizlerinde desteğini almak istedik. Bizimde kendimize göre çalışmalarımız var ama bizde büyümek istiyoruz. Kadın Meclisi olarak Tarsus’ta bir yerimiz olsun istiyoruz. Bir etkimiz olsun istiyoruz. Tarsus için yapılacak her çalışmada yer almak istiyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Burhanettin KOCAMAZ, yerel yönetim olarak Tarsus’un menfaati doğrultusundaki tüm çalışmalara destek verdiklerini ifade etti.                                                                                                                                                                           Tarsus’ta sivil toplum kuruluşlarının Tarsus ortak payda etrafında birleşmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Kocamaz, “Kadın Meclisi de, Gençlik Meclisi de, Çocuk Meclisi de Kent Konseyi’nin bir parçasıdır.  Biz belediye olarak tabii ki lojistik destek veririz ama bunun dışında özellikle Tarsus’ta insanların bakış açısı çok farklı dar bir çerçevede olaya bakıyorlar, geniş açılı bakabilseler, Tarsus’u hep beraber kurtarabiliriz. Bu tür yerler ortak payda, bu tür yerlerde siyaset olmaz. Bu tür yerlerde birlik olur, beraberlik olur, barış olur, kardeşlik olur, toplu mücadele olur. Toplu mücadele verilebilmesi içinde insanların detaylardan mümkün olduğu kadar sakınması ve Tarsus ortak paydasında birleşmesi lazım” dedi.

 

     Facebook      Twitter